Znasz osoby których marzeniem życia jest podróż do Indii? A może sam należysz do tej grupy? Czasem zastanawiamy się nawet, czy to nie jest dla wielu takie marzenie, które fajnie mieć, ale którego nigdy się nie zrealizuje. :)
My postanowiliśmy spróbować szczęścia w konkursie, gdzie do wygrania jest wyjazd do Indii na 2 tygodnie. Może się uda… z niewielką pomocą naszych fanów. :D
Jak do tej pory mamy szczęście w konkursach: dla Malwinki wygrałam już Świnkę Chrum Chrum, Słonia Mańka i cudne drewniane puzzle. No i oczywiście wisienką na torcie wygranych były bilety lotnicze od Gdzie Wyjechać. Tylko Paragon z Podróży nas nie docenił ;) Mamy nadzieje, że nas nie zawiedziecie, poświęcicie chwilkę i kliknięcie głosując na nasz blog TUTAJ!
poprzedni post