Home PodróżePolska Opowiadamy o Roztoczu w audycji Miedzy Biegunami w Radiu Kraków

Opowiadamy o Roztoczu w audycji Miedzy Biegunami w Radiu Kraków

by Kasia

To, jak bardzo jesteśmy zauroczeni Roztoczem wiecie chyba już bardzo dobrze. Po całym cyklu wpisów na blogu, teraz zapraszamy Was na kolejną audycję w Radiu Kraków. Opowiem o miejscach, które szczególnie zachwyciły mnie na Roztoczu.

Cudowna enklawa spokoju, prawdziwy raj dla tych, co kochają rowery i spływy kajakowe, miejsce, gdzie ukoją nerwy szumiące mini wodospady… Roztocze! W tym roku byliśmy na Roztoczu już dwa razy. Teraz szykujemy się na jesienną wycieczkę i odkrywanie uroków Roztocza Wschodniego.

Więcej o Roztoczu usłyszycie w audycji Bartka Piziaka i Kuby Nizińskiego – „Miedzy Biegunami”

O Roztoczu przeczytacie też u nas na blogu. Informacje praktyczne – gdzie nocować, gdzie na rower, na kajaki i ciekawą wędrówkę – zapraszamy – wszystkie wpisy znajdziecie TUTAJ.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, jeśli nasza twórczość jest dla Ciebie inspirująca i korzystasz z niej przy planowaniu wycieczek bliższych i dalszych, to będzie nam niezmiernie miło jeśli od czasu do czasu odwdzięczysz się fundując nam kawę. :)

Doda nam to sił i energii do tworzenia kolejnych ciekawych i inspirujących treści.

To też może Cię zainteresować

Pozostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Prawo UE zobowiązuje nas do poinformowania Cię, że ta strona wykorzystuje ciasteczka, głównie w celach analitycznych. Jakkolwiek apetycznie by to nie brzmiało, zostałeś poinformowany. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację tego faktu. :) Rozumiem i akceptuję Więcej informacji

Kasai - podróże w sieci