Home Fotografia Turystyczne Perełki [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Turystyczne Perełki [KONKURS ZAKOŃCZONY]

by Kasia

Od maja odkrywamy dla Was niesamowite miejsca województwa śląskiego. Chyba już wszystkich przekonaliśmy, że śląskie to nie tylko Śląsk i jest tam tyle atrakcji, że spędzicie tam nie jeden weekend pełen niespodzianek…
A co z innymi województwami, może tam też kryją się niespodzianki o których nie mamy pojęcia?

Nocowanie.pl - najlepsze noclegi w dobrej cenie. Rezerwuj online!

Pokaż co jest ciekawego w Twoim województwie, a my pokażemy Ci, co musisz zobaczyć w śląskim!

Na podsumowanie naszej akcji promowania województwa śląskiego mamy dla Was konkurs fotograficzny. Przewrotnie konkurs nie bezpośrednio związany tylko i wyłącznie z województwem śląskim. Zainspirował nas niedawny study tour, zorganizowany przez Śląskie Travel. Zabrali nas w wiele ciekawych miejsc, do których sami nigdy byśmy nie trafili, zwyczajnie dlatego, że o nich nie wiedzieliśmy! Jesteśmy przekonani, że takich ciekawych miejsc w całej Polsce jest mnóstwo…

W tym konkursie chcemy, żebyś pokazał nam co zachwyciło, zaciekawiło, zaskoczyło Cię w jednym z polskich województw.

Każda okazja jest dobra, żeby spojrzeć na swoje ulubione zakątki naszego pięknego Kraju i zachwycić nimi innych! Może będzie to miejsce tłumnie uczęszczane przez turystów, ale to właśnie Ty popatrzysz okiem swojego aparatu z zupełnie innej perspektywy? A może będzie to ciekawostka, o której niewiele osób wie?

Zachwyt może być też nad kulinarnymi rarytasami z jakiegoś regionu! Śląskie zachwyca smakiem, podobnie Podlasie. A gdzie jeszcze zjemy tak, że na samo wspomnienie będziemy chcieli tam wrócić?

Jeśli chcesz pokazać śląskie w tym konkursie – inspiracji szukaj na naszym blogu (TUTAJ), na portalu turystycznym Ślaskie Travel i blogach naszych znajomych:

Natomiast kulinarne odkrycia w województwie śląskim polecamy robić z aplikacją Śląskie Smaki!

Co zrobić, żeby wygrać?

Dodaj interesujące, dobre jakościowo, UNIKALNE (własnego autorstwa) zdjęcie turystycznej atrakcji lub charakterystycznego dla wybranego regionu dania, którego koniecznie trzeba skosztować i w kilku zdaniach opisz i uzasadnij swój wybór. Zdjęcie jest ważne, ale będziemy też z uwagą czytać opisy. Można dodać dowolną liczbę zgłoszeń konkursowych. Konkurs trwa do godziny 12:00 4 października 2015 roku. Szczegółowy regulamin i zasady dostępne są na stronie konkursowej.

Polub fanpage sponsora nagród, Śląskie Travel, i miło nam będzie, jeśli polubisz też Kasai.eu na Facebooku.

Dodane zgłoszenia warto udostępniać na Facebooku. Nagrodę publiczności otrzyma autor jednego z 5ciu najpopularniejszych zgłoszeń, a i przy wybieraniu laureatów pozostałych nagród szczególnie dokładnie przyjrzymy się najczęściej udostępnianym zdjęciom. ;)

WYNIKI KONKURSU:

Konkurs zakończony! Tak jak się spodziewaliśmy, zaskoczyliście nas ciekawostkami i miejscami o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia! Cześć z nich wędruje na naszą listę „Plany„. A kto zwyciężył?

Sami przyznacie, że wybór był trudny – były miejsca wiekowe – kościół w Orawce, cerkiew w Posadzie Rybotyckiej, grobowiec w Roźniowie, kaplica w Raciborzu, zamek w Oporowie, kościół w miejscowości Ortel Królewski Drugi, muzeum w Barchaczowie.
Były zachwyty nad przyrodą – Tarnica, Stawy Przysieckie. Były też miejsca współczesne – park w Kadzidłowie, prom w Okleśnej, platforma widokowa w Woli Kroguleckiej.  A kulinarne zachwyty? Kasza gryczana w Janowie Lubelskim i bar Wanda w Komańczy.

Dwie nagrody, dla dwóch najciekawszych w ocenie Jury zgłoszeń dla

 Doroty i Darii

Pogórze Przemyskie 107-920x-0-

Podkarpackie, Posada Rybotycka, Pogórze Przemyskie – Najstarsza murowana cerkiew obronna w Polsce. Z jednej strony wsi szemrze tajemniczo rzeka Wiar pod urwiskiem z fliszu karpackiego, a z drugiej strony widać połoninki góry Kopystańki.

DSCN0459-920x-0-

małopolskie, Orawka Kościół w Orawce, najstarszy drewniany kościół Górnej Orawy. Z każdego skrawka ściany patrzą na nas męczennicy, grzesznicy i Święci

2 zestawy składające się z plecaka, przewodników i map wybranych regionów województwa śląskiego oraz pendrive (w formie czytnika kart microSD wraz z kartą 16GB), z prezentacją multimedialną województwa śląskiego i z audiowycieczkami.

glowna-1
Nagroda publiczności dla zgłoszenia z największą liczbą polubień i udostępnień

dla

Mateusza

Małopolskie, Wola Krogulecka, Sądecczyzna Przyjęło się, że platformy widokowe w górach są dość przewidywalne.

Małopolskie, Wola Krogulecka, Sądecczyzna
Przyjęło się, że platformy widokowe w górach są dość przewidywalne.

Zestaw składający się z plecaka, przewodników i map wybranych regionów województwa śląskiego oraz pendrive 8GB.

publicznosci
Nagroda za najbardziej smakowite zdjęcie

dla

Dagmary

Lubelskie, Janów Lubelski W pd-wsch Polsce się znajduje miasto, w którym kasza gryczana króluje. Pięknym lasem otoczone ma też swoją stronę. Zoom natury się zowie z niej każdy wszystkiego o tym miejscu się dowie.

Lubelskie, Janów Lubelski
W pd-wsch Polsce się znajduje miasto, w którym kasza gryczana króluje. Pięknym lasem otoczone ma też swoją stronę. Zoom natury się zowie z niej każdy wszystkiego o tym miejscu się dowie.

Zestaw składający się z plecaka, przewodników i map wybranych regionów województwa śląskiego oraz akcesoriów kuchennych.

za-smak

Nagrody zostały ufundowane przez portal www.slaskie.travel, prowadzony przez Śląską Organizację Turystyczną.
Konkurs trwa od 11.09.2015 do 04.10.2015. Regulamin znajdziecie TUTAJ.

PRZEJDŹ DO KONKURSU

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, jeśli nasza twórczość jest dla Ciebie inspirująca i korzystasz z niej przy planowaniu wycieczek bliższych i dalszych, to będzie nam niezmiernie miło jeśli od czasu do czasu odwdzięczysz się fundując nam kawę. :)

Doda nam to sił i energii do tworzenia kolejnych ciekawych i inspirujących treści.

To też może Cię zainteresować

Pozostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Prawo UE zobowiązuje nas do poinformowania Cię, że ta strona wykorzystuje ciasteczka, głównie w celach analitycznych. Jakkolwiek apetycznie by to nie brzmiało, zostałeś poinformowany. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację tego faktu. :) Rozumiem i akceptuję Więcej informacji

Kasai - podróże w sieci