Home PodróżePolska Stare Wierchy – czyli na krokusy nie tylko w Tatry

Stare Wierchy – czyli na krokusy nie tylko w Tatry

by Kasia

To już tradycja, że wiosną tłumy ruszają na podziwianie krokusów w Tatrach. Oczywiście najbardziej tłumnie oblegana jest dolina Chochołowska. A może raz wybrać inną trasę?


Sami prawie co roku wyruszamy na podziwianie krokusów na rozległych łąkach w Tatrach. Zobaczcie sami – pięknie to wygląda – TUTAJ.
Tym razem dzięki naszym cudownym znajomym, którzy nas wyciągają na wycieczki wyruszyliśmy nietypowo – na krokusy w Gorce.
Wyruszyliśmy na krótką wycieczkę z Obidowej do schroniska Stare Wierchy. Zielonym szlakiem to wycieczka na zaledwie 30-40 minut.


Były krokusy? Oczywiście! Całe łąki usiane były fioletowymi kwiatkami!

Krokusy w Tatrach – zapraszamy TUTAJ

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, jeśli nasza twórczość jest dla Ciebie inspirująca i korzystasz z niej przy planowaniu wycieczek bliższych i dalszych, to będzie nam niezmiernie miło jeśli od czasu do czasu odwdzięczysz się fundując nam kawę. :)

Doda nam to sił i energii do tworzenia kolejnych ciekawych i inspirujących treści.

To też może Cię zainteresować

1 komentarz

Paulina SzK 9 kwietnia 2017 - 11:11

Bardzo chciałam zobaczyć górskie krokusy, ale ze jestem w ciąży wycieczka w Tatry wydawała się za bardzo wyczerpujaca. Skorzystalismy z waszej propozycji i trasa okazała się strzałem w dziesiątkę-z Krakowa bliżej, trasa mało wymagająca a krokusy piękne. Dzięki za pomysł!

Odpowiedx

Pozostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Prawo UE zobowiązuje nas do poinformowania Cię, że ta strona wykorzystuje ciasteczka, głównie w celach analitycznych. Jakkolwiek apetycznie by to nie brzmiało, zostałeś poinformowany. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację tego faktu. :) Rozumiem i akceptuję Więcej informacji

Kasai - podróże w sieci