Home PoradyPodróże z dzieckiem Mama, tata, kajak i ja (+babcia)

Mama, tata, kajak i ja (+babcia)

by Marek

W sumie nie jesteśmy entuzjastami wyjazdów zorganizowanych. Jednak tym razem skusiły nas warsztaty „Mama, tata, kajak i ja” organizowane dla rodzin biorących udział w konkursie Turystyczna Rodzinka PTTK. Już możemy powiedzieć, że wyjazd był fantastyczny – super zorganizowany i mieliśmy okazje poznać ciekawe rodzinki z różnych stron Polski.

Konkurs to jedno, ale niewątpliwie największym magnesem dla nas były kajaki i cudowne okolice Wdzydz Kiszewskich – naszej bazy na 4 dni.

Cały pobyt w ośrodku PTTK mieliśmy bogato wypełniony. Kajaki, żeglowanie, rowery i ogniska wieczorem.

Dodatkową atrakcją okolicy jest gigantyczny, położony na 22ha Skansen. Niestety tym razem skansen musieliśmy sobie darować – w niedzielę czekała nas trasa do Władysławowa, a Marka dodatkowo powrót do Krakowa.

Są jednak duże szanse, że Szwajcarię Kaszubską jeszcze nie raz odwiedzimy. :)

Więcej zdjęć:

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, jeśli nasza twórczość jest dla Ciebie inspirująca i korzystasz z niej przy planowaniu wycieczek bliższych i dalszych, to będzie nam niezmiernie miło jeśli od czasu do czasu odwdzięczysz się fundując nam kawę. :)

Doda nam to sił i energii do tworzenia kolejnych ciekawych i inspirujących treści.

To też może Cię zainteresować

Pozostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Prawo UE zobowiązuje nas do poinformowania Cię, że ta strona wykorzystuje ciasteczka, głównie w celach analitycznych. Jakkolwiek apetycznie by to nie brzmiało, zostałeś poinformowany. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację tego faktu. :) Rozumiem i akceptuję Więcej informacji

Kasai - podróże w sieci