Home Fotografia Wymarzona podróż… poślubna!

Wymarzona podróż… poślubna!

by Kasia

Ten wpis miał się pojawić w dniu naszej pierwszej rocznicy. Ale jak to zwykle bywa – brakło czasu. Dlatego pojawia się z małym ;) opóźnieniem… 7 sierpnia 2013 obchodzimy naszą trzecią rocznice ślubu!


Komfortowe domki na skraju roztoczańskiego lasu, w cichej i spokojnej okolicy pośrodku Roztocza. Idealne do aktywnego wypoczynku lub błogiego lenistwa... :)

Zobacz, zachwyć się, zarezerwuj!

Przy okazji jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w chwili, kiedy powiedzieliśmy sobie TAK!

W podróż poślubną też z opóźnieniem, ale jednak udało nam się wyjechać – w czerwcu 2011 roku. Co ważne, udało się wyjechać zanim minęło dokładnie 12 miesięcy od naszego TAK.
Była plaża, piękne krajobrazy i lenistwo… Malezja to fajne miejsce na spędzenie podróży poślubnej!

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, jeśli nasza twórczość jest dla Ciebie inspirująca i korzystasz z niej przy planowaniu wycieczek bliższych i dalszych, to będzie nam niezmiernie miło jeśli od czasu do czasu odwdzięczysz się fundując nam kawę. :)

Doda nam to sił i energii do tworzenia kolejnych ciekawych i inspirujących treści.

To też może Cię zainteresować

6 komentarzy

Ania 8 sierpnia 2013 - 0:03

Wszystkiego najlepszego :)

Odpowiedx
Marek 8 sierpnia 2013 - 8:41

Dziękujemy :)

Odpowiedx
Marcin 8 sierpnia 2013 - 9:03

Czyli wygląda na to, że mieliśmy śluby tydzień po tygodniu :) Najlepszego!

Odpowiedx
Kasia 8 sierpnia 2013 - 10:55

Dziękujemy! To już składamy najlepsze życzenia i radosnego świętowania za tydzień!

Odpowiedx
Joanna 19 lipca 2015 - 13:41

W takim razie zbliża się wielkimi krokami piąta rocznica. :) Pogratulować :)

My podczas naszej podróży poślubnej byliśmy w Paryżu, może nic niezwykle oryginalnego.. Ale coś czujemy do tego miasta. :)

Odpowiedx
Kasia 19 lipca 2015 - 21:54

Dziękujemy! Faktycznie to juz 5 rocznica!! To musimy jakoś wyjątkowo uczcić ;) Paryz tez kochamy ogromnie – juz wkrótce coś wrzucimy z ostatniej wizyty :) pozdrawiam Serdecznie!

Odpowiedx

Pozostaw komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Prawo UE zobowiązuje nas do poinformowania Cię, że ta strona wykorzystuje ciasteczka, głównie w celach analitycznych. Jakkolwiek apetycznie by to nie brzmiało, zostałeś poinformowany. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację tego faktu. :) Rozumiem i akceptuję Więcej informacji

Kasai - podróże w sieci