Gdzie Rzym, gdzie Krym… jedno oko na Maroko, drugie na Hawaje… a po drodze Wyspa Wielkanocna.
Wyjazd nad polskie morze jesienią marzył się nam już od dawna. Tym razem wreszcie się udało. Wróciłyśmy zachwycone! Mało ludzi, piękna pogoda i chyba pierwszy raz w życiu wróciłam taka…